למה לשלם יותר

מאיר ברק, מייסד קולמקס

"כשם שקרדיולוג לא מנתח בעזרת סכין מטבח, כך גם אני לא סוחר בכלי מסחר חובבניים. כשאני ניגש ליום מסחר אני משתדל להיות מדויק כמו רופא מנתח, ואת זה אי אפשר לעשות בלי הכלים המקצועיים ביותר"

שאלות נפוצות

מהו מסחר ממונף?

באופן מסורתי, אם משקיע היה רוצה לקנות סחורות ומניות היה עליו לספק את סך סכום המימון הנדרש עבור העסקה. כיום, הסוחרים של קולמקס פרו יכולים לבצע עסקאות על בסיס השקעה של 1 ל-4. המינוף מעניק לסוחרים את ההזדמנות לתשואות גבוהות יותר אך כרוך גם בסיכון גבוה יותר. כל תנודה קלה במחירי הנכס עשויה להשפיע באופן חזק יותר הן על סיכויי הרווח והן על סיכויי ההפסד. מאידך, חשוב להדגיש שתי נקודות: האחת- רק הסוחר מחליט באם למנף את העסקאות ובכמה למנף. הסוחר מפקיד בטחונות לחשבונו ומחליט באופן בלעדי כמה עסקאות לפתוח ובאיזה היקף (ולא יותר מגובה המינוף המקסימלי כמובן).

מה הוא המינוף המקסימאלי?

המינוף המקסימאלי הוא עד פי 4

מהו סימולטור מסחר?

הדרך הטובה ביותר לסוחר המתחיל לעשות את צעדיו הראשונים בשוק ההון היא פתיחת חשבון סימולטור להתנסות בפלטפורמת המסחר. חשבון הסימולטור ניתן כחלק מהשירות של קולמקס פרו ללקוחותיה ואינו כולל עלויות או התחייבות כלשהן.

כניסה לכל תחום פיננסי חדש מלווה בחששות וחוסר וודאות מצד הסוחרים החדשים, גם מי שלמד ובקיא בתיאוריה של עולם המסחר זקוק להכנה וללמידת התנהגות המערכת בפועל לפני תחילת המסחר האמיתי. חשבון דמו הוא המקום האידיאלי ללחוץ על כל הכפתורים, להתנסות, לראות מה קורה בכל פעולה, להבין איפה כל נתון נמצא ועוד.

מה היתרונות בסימולטור המסחר?

המטרה המרכזית של פתיחת חשבון סימולטור חינם היא לתת לסוחרים מתחילים וגם לסוחרים מנוסים שרוצים לנסות אסטרטגיות חדשות, דרך לצבור ביטחון ומיומנות מסחר בלי לסכן בפועל כסף אמיתי. חשבון סימולטור הוא כלי יעיל מאוד כי הוא מספק נתוני ופעולות מסחר בדיוק כמו בחשבון אמיתי, כולל רמות מינוף רלבנטיות, אלא שאין כאן כל סיכון עבור הסוחר כי מדובר על כסף וירטואלי. חשבון דמו מתנהל מחוץ לשוק בצורה מלאה ורק מתבסס על נתוני השוק. אי אפשר להפסיד אפילו שקל אחד בחשבון דמו וכמובן שגם אי אפשר להרוויח שקל אחד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם