רכוש את מניות מניות רובין הוד במחיר הנפקה מובטח

קולמקס פרו מאפשרת לסוחרים מן השורה לרכוש מניות במחירי הנפקה , למבצעי הפקדות כמופיעות בתנאים. כל זאת בעזרת מסחר באחת מהפלטפורמות המובילות בעולם ועם מתווך מוסמך של האיחוד האירופאי.

מהי הנפקה?

הנפקה היא אירוע בו חברה פרטית בעלת פוטנציאל צמיחה גבוה מציעה את מניותיה לציבור לראשונה. בכך החברה הופכת מפרטית לציבורית.

רובין הוד - מי הם?

חברת שירותים פיננסיים שבסיסה בקליפורניה בארה"ב. החברה מפעילה פלטפורמה שמטרתה "לספק לכולם גישה לשווקים הפיננסיים" כהגדרתה, ומספקת שירותי ברוקר-דילר. נכון לשנת 2020 לחברה היו 13 מיליון משתמשים.

למה קולמקס פרו?

כברוקראז' מוביל בשוק ההון אנו רואים את ביטחון לקוחותינו וכספם כערך עליון ושומרים על סטנדרט אבטחה וביטחון לקוח מהגבוהים ביותר. חברת קולמקס פרו הינה חברה בעלת רישיון מטעם האיחוד האירופאי אשר פועלת בהתאם להגדרות הרגולטוריות.

הצעה ייחודית בקולמקס פרו

לרוב כמעט בלתי אפשרי עבור סוחרים "רגילים" לקנות מניות במחירי הנפקה. בקולמקס פרו תוכלו להנות מהזדמנות חד פעמית זו כדי לרכוש את מניות Robinhood Markets Inc במחיר הנפקתן בכפוף לתנאי המבצע.

1

בהפקדת 1,000 דולר

  • תוכלו לרכוש 2 מניות במחיר הנפקה
2

בהפקדת 5,000 דולר

  • תוכלו לרכוש 12 מניות במחיר הנפקה
3

בהפקדת 10,000 דולר

  • תוכלו לרכוש 24 מניות במחיר הנפקה
4

בהפקדת 20,000 דולר

  • תוכלו לרכוש 48 מניות במחיר הנפקה
השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאיר ברק, מייסד קולמקס

"כשם שקרדיולוג לא מנתח בעזרת סכין מטבח, כך גם אני לא סוחר בכלי מסחר חובבניים. כשאני ניגש ליום מסחר אני משתדל להיות מדויק כמו רופא מנתח, ואת זה אי אפשר לעשות בלי הכלים המקצועיים ביותר"

השאירו פרטים ונחזור אליכם