לסחור בביטחון במניות המוכרות והמובילות בעולם

בין אם אלו צעדיי המסחר הראשונים שלך ובין אם צברת רזומה של שנים במסחר, השוק האמריקאי תמיד רלוונטי. קולמקס פרו מנגישה לך את האפשרות לסחור על החברות המובילות בעולם עם פלטפורמה מתקדמת ועמלות מסחר מהנמוכות בשוק כל זאת עם ברוקראז' בעל רישיון מטעם האיחוד האירופאי הפועל בהתאם להגדרות הרגולטוריות.

Ticker: TSLA

טסלה, חברה אמריקאית העוסקת בייצור כלי רכב המבוססים על הנעה חשמלית וכמו כן בפיתוח טכנולוגיות של אנרגייה ירוקה. החברה נוסדה ב-2003 ובשנה האחרונה הגיעה לשווי שווק גדול יותר מכל חברת רכב אחרת בארצות הברית.

Ticker: NIO

ניאו, יצרנית רכב סינית שבסיסה בשאנגחאי. ההתמחות העיקרית של החברה היא בעיצוב ופיתוח מכוניות אוטונומיות חשמליות, ויש הקוראים לה "טסלה הסינית". במרץ 2021 שברה ניאו שיא המכירות שלה כשמסרה 7,000 רכבים בחודש אחד.

Ticker: PLUG

פלאג פאוור, חברה אמריקאית העוסקת בייצר סוללות מבוססות מימן. בשנה האחרונה החברה צמחה בצורה מרשימה בעקבות חתימת עסקה של 1.5 מילארד דולר עם הקונצרן הדרום קוריאני SK.

להתקדם למסחר מהסוג החדש

התקופה האחרונה הראתה שהשוק זקוק לברוקר מסוג אחר, כזה שמקנה את כל היתרונות למסחר במניות.

1

העלויות

קולמקס פרו מציעה מסחר עם עלויות מהנמוכות בשוק מבלי לוותר על ליווי ושירות אנושיים ואישיים.

2

הטכנולוגיה

מערכת המסחר של קולמקס פרו כוללת סורקים מתקדמים וכלים להבנת מגמות שוק תוך מס' שניות.

3

הביטחון

כברוקראז' מהמובילים בשוק ההון אנו רואים את ביטחון לקוחותינו וכספם כערך עליון ושומרים על סטנדרט אבטחה וביטחון לקוח מהגבוהים ביותר.

4

האפשרויות

מקסם את האפשוריות שלך בעזרת מסחר עם מינוף של עד 1:4 על הכסף ועם היכולות לבצע מסחר בשורטים בקלות ובלי בירוקרטיה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאיר ברק, מייסד קולמקס

"כשם שקרדיולוג לא מנתח בעזרת סכין מטבח, כך גם אני לא סוחר בכלי מסחר חובבניים. כשאני ניגש ליום מסחר אני משתדל להיות מדויק כמו רופא מנתח, ואת זה אי אפשר לעשות בלי הכלים המקצועיים ביותר"

השאירו פרטים ונחזור אליכם